KONST / Litografier / Färglitografi 14246597
nr 1424 6597
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 90/150. Färglitografi, bildmått: 26x18, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:55:46
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)